newest-article-img

Viis kasulikku rakendust kaugtööd tegevale vabakutselisele

Vabakutselisena töötades ei sõltu teie edu pelgalt sellest, et olete andekas disainer, tarkvaraarendaja või kirjutaja (või muu ameti esindaja). Kaugtöö vajab häid tööülesannete korraldamise ja haldamise oskusi ning võimet suhelda inimestega, kes võivad asuda erinevates ajatsoonides ja olla paljude erinevate taustadega. Õnneks elame ajal, mil on loodud terve hulk tasuta tööriistu, rakendusi ja veebilehti, mille otsene eesmärk on teie kui vabakutselise elu lihtsamaks muutmine.

artiklit leitud:
Populaarsemad artiklid:
article-img

Mis on APM ja kellele sellest kasu on?

Varasemalt tähendas lühend APM rakenduse jõudluse juhtimist (application performance management). Viimastel aastatel on aga hakatud sellega viitama ka rakenduse jõudluse seirele (application performance monitoring). Esimest neist võiks pidada rakenduse jõudlusega seotud probleemide puhul ennetavaks, teist aga pigem reageerivaks lahenduseks. Igal juhul on APM äärmiselt vajalik vahend rakenduse jõudluse jälgimiseks ja parandamiseks.

Loe lisaks
article-img

Meie viis lemmikut AI tööriista, mida kaubanduses kasutada

Alles hiljaaegu olid inimesed üle kogu maailma murelikud ja hirmus, et kaotavad tehisintellekti (AI) tõttu oma töö. Seda küll niipea ei juhtu, kuid AIst tõuseb erinevate tööstuste ettevõtetele kahtlemata suurt kasu.

Loe lisaks
article-img

Magento veebipoodide valmistamine ja arendus

Magento on üks laialdasemalt kasutatud e-kommertsi platvorme terves maailmas, sellelel avatud lähtekoodiga süsteemil on piiramatult arendusvõimalusi, suurel hulgal juba valmis tehtud tarkvaralaiendusi ning väga suur arendajate kogukond üle maailma.

Loe lisaks

Võta meie spetsialistiga otse ühendust

Kui soovid saada rohkem teavet meie projektide, töömeetodite ja kõigi viiside kohta, kuidas sinu ettevõttele kasuks saame olla, võta ühendust meie projektijuhiga.

Ta aitab rõõmuga leida just Sulle sobiva lahenduse.

Indrek
E-kommertsi konsultant
250+
Loodud kasutajalugu
100+
Edukalt
lõpule viidud projekti