Menüü

Meie teenused

Vii oma ettevõte uutesse kõrgustesse, tehes koostööd meie professionaalse meeskonna ja strateegiliste partneritega, kes pakuvad üksnes parimaid turul saadaolevaid IT ja veebikaubanduse lahendusi.

benefit-tools
dev-service-icon

Tarkvaraarendus

Tarkvaraarendus

Pakume populaarsetel tehnoloogiatel nagu Node.js, Vue.js, AngluarJS põhinevaid nüüdisaegseid kohandatud veebiarenduse teenuseid. Kõige nõudlikumate klientide jaoks loome ka kohandatud platvorme, mis on täielikult skaleeritavad, funktsionaalsed ja töökindlad.

Meie loodud rakendusi iseloomustab:

check sinu vajadustele vastavad spetsiaalselt arendatud platvormid
check kontroll mastaabi ja funktsionaalsuse üle
check paindlikkus
check kaitse väliste rünnakute eest
check töötavad arvutis, loodud mobiilile
check kasutajasõbralikkus
check paindlik aritektuur lisaarenduste ja laienduste tegemiseks
check skaleeritav

Veebikaubanduse lahenduste arendus

Meie kasutatav tehnoloogia on kiire, jõudlusele optimeeritud, skaleeritav ja töökindel. Integreerime sobivaid kolmandate isikute lahendusi veendumaks, et iga klient saab kohandatud lahenduse, kus kasutatakse olemasolevat tarkvara maksimaalselt ära.

check Lisaturvalisuse lahendused
check Magento integratsioonid erinevate ERP, POS, WHS ja muude väliste süsteemidega (veebiportaalid ja -lehed).
check Integratsioonid PIM-süsteemidega täpsema tootehalduse jaoks
check Google’i rakendused töö integreerimiseks
check Magento virtuaalserverid ja veebipoe majutuse variandid

Magento and Vuestorefront

Kohendame Magento ja Vuestorefront platvorme sinu soovidele. Meie Magento sertifikaadiga arendajad teavad, kuidas Magento funktsioonidest viimast võtta ja andmestruktuuri ära kasutada.

design-service-icon

UX / UI design

UX/UI disain

UX disain viitab kasutajakogemuse disainile, UI aga kasutajaliidese disainile. Mõlemad on hädavajalikud selleks, et kasutajate jaoks oleks sinu veebilehe või rakenduse sirvimine tõeliselt nauditav. Pole olemas ühtegi suurepärast veebilehte, millel puuduksid silmapaistvad elemendid ja kasutajasõbralikkus – just seda UI/UX disainerid pakuvadki. Me kujundame veebilehti, muutes need lõppkasutaja jaoks intuitiivseks, operatiivseks ja kauniks.

Meie loodav disain on kooskõlas sinu tootemargi visuaalse identiteediga ja aitab sul samas läbimüüki suurendada.

Mida see täpsemalt tähendab?

check Meie eesmärk on testida ja selgitada välja kõige kasutajasõbralikumat paigutust, mis su külastajatel silma särama paneb.
check Kõik meie väljapakutavad disainid kohanduvad erinevate platvormidega.
check Kavandame mudeli, mis kohandub sinu tootemargiga, mitte vastupidi.

Mis kõige olulisem – keskendume kasutajaliidesele (UI) kui peamisele vahendile sinu veebilehe parima võimaliku kasutajakogemuse (UX) saavutamiseks. Ja see pole kaugeltki kõik! Mõnikord aetakse kasutajaliidest kasutajakogemusega segi, kuid need kaks on täiesti erinevad, ehkki omavahel seotud asjad.

support-service-icon

DevOps ja rakenduse tugi

Võid meiega ükskõik mis ajal ühendust võtta ja tegeleme kõigi probleemidega, millega silmitsi seisad. Meie eesmärk on luua klientidega pikaajalisi suhteid ning see tähendab ka neile toeks olemist. Kui sul on mure, siis me lahendame selle.

Meie klienditoe meeskond on tugeva tehnilise väljaõppega, et lahendada kõiki e-platvormiga ette tulevaid probleeme nii kiirelt kui võimalik.

Oleme aastate jooksul kogunud suurel hulgal oskusteavet ja kogumusi, koolitanud oma tugiteenuste tiimi, selleks, et oma klientide veebiäri hoida töökorras, turvalisena ning alati kättesaadavana.

Lisaks osutame arenduskeskkondade ülahoiu ja haldamise teenust oma partneritele, et nemad saaksid keskenduda oma põhiärile - mis on tarkvaraarendus.

Me lubame, et:

check regeerime kiirelt päringutele kiirelt.
check sinu murega tegeleb hoolikalt valitud. kogemustega meeskond
check rakendame kiirelt kõiki su soove (ei, sa ei pea mitu nädalat ootama!)

Võta meie spetsialistiga otse ühendust

Kui soovid saada rohkem teavet meie projektide, töömeetodite ja kõigi viiside kohta, kuidas sinu ettevõttele kasuks saame olla, võta ühendust meie projektijuhiga.

Ta aitab rõõmuga leida just sulle sobiva lahenduse.

Tuuli
Projektijuht
250+
Loodud kasutajalugu
100+
Edukalt
lõpuleviidud projekti
E-poe arenduse projektid

Võta meiega ühendust?