Liitu meie meeskonnaga

Kas soovid töötada mõnusas keskkonnas, kus saad väljendada oma loomingulisust, jagada ideid, rakendada ja katsetada uusi tehnoloogiaid ning õppida kogenud programmeerijatelt, disaineritelt ja veebiettevõtluse spetsialistidelt?

Otsime alati uusi inimesi, seega saada meile kiri ja kui leiame, et oled meie jaoks sobiv valik, siis võtame su avasüli oma meeskonda vastu!

team-img

Vabad töökohad

Otsime pidevalt oma meeskonda andekaid inimesi. Kui soovid töötada huvitavate ja arendavate projektidega, vaata meie vabade töökohtade nimekirja. Kandideeri ja loome koos midagi huvitavat.

Tarkvaraarenduse Projektijuht / Software Project Lead

Otsime oma meeskonda aktiivset, initsiatiivikat projektijuhti, kes on kohusetundlik, otsustusvõimeline, julge ja teeb tulemuslikult seda, mida lubab. Oluline on ka stressitaluvus ning võime kiirelt lahendada erinevaid olukord.

PHP Arendaja (Magento)

Otsime PHP arendajat (Magento), kelle tööülesandeks oleks backendi arendamine. Töö keskendub peamiselt kogu serveripoolse loogika arendamisele ning keskse andmebaasi määratlemisele ja haldamisele ning suure jõudluse ja frontendist tulevatele päringute vastuste tagamisele. Lisaks tuleb rakendusse integreerida kolleegide loodud kasutajaliidese elemente. Seega on vajalik ka arusaam frontendi tehnoloogiatest.

Miks töötada Zaproo heaks?

Kas soovid teada, milliseid hüvesid me oma töötajatele pakume? Ütleme nii, et meie jaoks on töötajad nagu pere ja sõbrad, kellega armastame koos aega veeta.

Kui professionaalsest keskkonnast rääkida, siis meile meeldib oma meeskonnaliikmetesse ja nende teadmistesse investeerida. Muuhulgas pakume järgmist:

Eksperimenteeri

Kasuta uusi tehnoloogiaid ja töövahendeid. Vali oma projekti jaoks sobivaim tehnoloogia.

Raamatukogu

Pääse ligi meie ettevõtte raamatukogule ja täienda seda. Kui leiad, et miski on kasulik, siis ostame selle!

Pidev õpe

Õpi selgeks uusi tehnoloogiaid, lahendades keerukamaid probleeme, millega oma teekonnal silmitsi seisame.

Projektid ja metoodika

Paljud erinevad rahvusvahelised idufirmade projektid, mille tegemisel järgitakse puhast Scrum-metoodikat.

Teadmiste jagamine

Korraldame tarkvara ja disaini teemalisi konverentse, kohtumisi ja töötubasid

Ettevõttesisesed häkatonid

Meie klientide projektid on küll suurepärased, kuid meie endi ideed lausa erakordsed. Ärata oma ideed ellu!

Kas sul on küsimusi? Küsi julgelt!

Helista meile

+372 656 0066

Kirjuta meile

jobs@zaproo.com