Tarkvaraarendus - erilahenduste loomine

Meie poole pöörduvad sageli ettevõtjad, kes pole kindlad, kas peaksid laskma enda jaoks tarkvara arendada või soetama lihtsalt valmistoote. Meie kutsume seda ostmise ja arendamise dilemmaks.

Kohandatud tarkvaralahendus tagab ettevõttele skaleeritavuse, paindlikkuse, sujuva ühilduvuse teiste ettevõtte lahendustega ja konkurentsieelise, kuna tarkvara on kohandatud sinu ärimudelile, selle asemel et peaksid sobitama oma mudelit valmislahendusega.

benefit-tools
dev-tools-img

Tehnoloogia, mis on sinu käsutuses

Kiire ja turvaline

✓ Rakendused ✓ Veebilehed ✓ E-poe platvormid ✓ Veebipõhised keskkonnad

Moodne tehnoloogia on moodsa veebi aluseks

AngularJS, CSS, Javascript, NodeJS, React, VueJS, Vuestorefront, Magento 2, Reaction Commerce, PHP

dev-tools-img

Scrum protsess

Kasutame Scrum-raamistikku, mis võimaldab meil igapäevatöös rakendada agiilsuse põhimõtteid.

Scrum aitab meil end pidevalt muutuvate olude ja kasutajate nõudmistega kursis hoida. Scrumi meeskonnad nagu meie oma on osakonnaülesed, st et neisse kuuluvad nii disainerid, arendajad, testijad kui kasutajakogemuse disainerid.

Mis on Scrumi eelis? Kõik meeskonnaliikmed on konkreetse valdkonna spetsialistid ning nad õpetavad ja koolitavad üksteist, jagades iga päev omavahel teavet. Tööprotsess põhineb lühikestel väljalaske tsüklitel, mis võimaldab teha tõhusaid kohandusi ja projekti eriti kiirelt kliendile kätte toimetada.

scrum-process-img scrum-img-mob

Siin on üks hea näide

Interaktiivne projektijuhtimise tarkvara ja mõttekoda meeskondadele ning ettevõtetele, mis soovivad hõlpsalt kasutatava vahendi abil teavet jagada, suhelda ja planeerida.

service-case-img-1

Kanban

Iga kasutaja saab reaalajas projektijuhtimise tahvleid redigeerida. Teised meeskonnaliikmed näevad ükskõik kelle tehtud muudatusi reaalajas ilma, et nad peaksid oma lehte uuendama.

service-case-img-2

Roadmap

Tegevuskava (Roadmap) on vahend, millega kujutada lühiajalisi projekti plaane ning seda, kuhu pikas plaanis jõuda tahad. Sellel on käepärased funktsioonid, näiteks klientidega avalike linkide otse jagamine – see näitab reaalajas muudatusi, tagades, et teave pärineb õigetelt inimestelt ja õigel ajal.

service-case-img-3

Põhjalikud raportid

Tegemist on tagasiside mooduliga, mis annab kasutajale selge ülevaate sinu aktiivsete projektide olekutest, kulutatud tundidest ja sooritusest

Oleme ka väga osavad veebikaubanduse lahenduste arendamises.

Kas oled ettevõtja, kes tegutseb Internetis toodete ja teenuste müügiga? Ettevõte, millel on veebipood? Oleme spetsialiseerunud veebikaubanduse lahenduste arendusele ning saame aidata su ettevõttel areneda, valmistades sulle ainulaadse kasutajakogemusega e-poe!

Loe lisaks veebipoodide arendustest
ecom-img

Võta meie spetsialistiga otse ühendust

Kui soovid saada rohkem teavet meie projektide, töömeetodite ja kõigi viiside kohta, kuidas sinu ettevõttele kasuks saame olla, võta ühendust meie projektijuhiga.

Ta aitab rõõmuga leida just sulle sobiva lahenduse.

Indrek Valm
Projektijuht
250+
Loodud kasutajalugu
100+
Edukalt
lõpule viidud projekti