Veebikaubanduse lahenduste arendus

Ehitame interaktiivseid veebipoode, mida on ilus vaadata ning veelgi ilusam sirvida. Neis ostlemine on puhas rõõm.

Kõik meie rakendatavad funktsioonid on hõlpsalt kasutatavad nii tagasüsteemis kui sinu klientide jaoks. See tagab sujuva veebis ostlemise kogemuse, mille eesmärk on sulle ja su klientidele rahulolu pakkuda.

Kombineerime Magento 2 tagasüsteemi Vue Storfronti kasutajaliidesega. Nii saavutame tulevikukindla PWA lahenduse, mis parandab olulisel määral konversioonimäära ning võimaldab Sul teha enda e-poest rahamasina!

benefit-tools

Miks Adobe Magento Commerce?

ecommerce-img-mob

Piiramatud võimalused

Mitte ükski teine veebikaubanduse platvorm ei paku niivõrd rikkalikku Interneti ostukogemust kui Magento Commerce. See veebikaubanduse lahendus tagab sulle täieliku kohandatavuse, sujuva kolmandate isikute lisade integreerimise ja kütkestavad funktsioonid – kõik, mida vajad selleks, et kliendid tahaksid üha uuesti ja uuesti su lehele naasta.

Suurettevõtte jaoks valmis lahendus

Magento Commerce on platvorm, mis toetab kasvu ja ettevõtte laiendamise vajadust ning suurettevõtte vajaduste tasemel sooritust.

ecommerce ecommerce

Magento solutions partner

Zaproo on võetud ametlikult vastu Magento perekonda – oleme nüüd Magento ärilahenduse partner. Lahenduse partnerid on usaldusväärsed konsultatsioonifirmad, mis aitavad kaupmeestel Magento Commerce’i kasutades köitvat kasutajakogemust luua.

Veebikaubanduse lahenduste arenduse etapid

Töötame oma klientidega algusest peale koos, toetades nende äriideed ning muutes selle virtuaalseks esinduseks ning võrratuks tootemargiks, mis pakub klientidele ainulaadset ostukogemust. See toimib järgnevalt:

ecom-steps-img ecom-steps-img-mob

Äriidee ja tootemargi veebi viimise vahel on mitu etappi. Tänu meie meeskonnaliikmetele, kes on spetsialiseerunud kõigele vajalikule, sh disainile, kodeerimisele, valmislahenduste kohandamisele, testimisele ja toimiva lõpliku toote kasutuselevõtule, võid olla kindel, et tulemus on sulle meeltmööda.

Vue Storefront (PWA)
ja Magento 2

Progressiivsed veebirakendused (PWA) on veebitehnoloogia maailmas laialdaselt kasutusel. Meie rakendame sama tehnoloogiat ka veebikaubanduses, aidates klientidel luua turvalisi ja optimeeritud poode, mis põhinevad nüüdisaegsel tehnoloogial. Magento ja meie kasutatav tehnoloogia – Vue Storefront – suudavad sujuvalt koos toimida, pakkudes üheskoos kasutusvalmis e-poe funktsionaalsust, millel on kiire ja turvaline kasutajakogemus.

pwa-img pwa-img

Enneolematu jõudlus

Tänu PWA tehnoloogiale saad konversioonimäärasid ja kaasatust märkimisväärselt parandada, vähendades samas tagasipöördumiste määra.

Mobiiliäppidele iseloomulikud omadused

Lõika kasu kiirteavitustest, avalehe ligipääsust ja täisekraani režiimist. Veendu, et pood töötab ka võrguühenduseta, halva ühenduse korral ja igas seadmes.

Kõik seadmed ja platvormid

100% operatiivne ja sujuv ostukogemus ilma, et oleks vaja arendada rakendusi erinevate veebilehitsejate või platvormide nagu iOS ja Android jaoks.

Meie ametliku partneri platvormil põhinev PWA tehnoloogia:

vuestore-front

Muud platvormid, mida kasutame

hexagon
aws-logo

Pimcore

Tegu on auhinnatud tarkvaraga, mis pakub ettevõtetele märkimisväärset väärtust, jaotades paljudes ettevõtetes eksisteerivad andmesilod väiksemateks osadeks.

hexagon
aws-logo

Akeneo

Tegu on tootekogemuse haldamise (PXM) lahenduste loomise üleilmse liidriga, mis aitab kaupmeestel ja tootemarkidel pakkuda klientidele järjepidevat ja rikkalikku kasutajakogemust kõigis müügikanalites.

Lisaks oleme osavad erilahenduste ja veebirakenduste loomises

Loome ainulaadseid tehnoloogiarakendusi, mille kohandatud funktsioonidele valmislahenduste seast vastast ei leia. See tähendab, et suudame luua just sinu ettevõtte jaoks arendatud lahendusi, mis keskenduvad su ettevõtte vajadustele ning sellele, mida oma klientidele pakkuda soovid.

Sina räägid meile oma ettevõttest, meie teeme kohandatud lahenduste ettepaneku ning pakume su klientidele ettevõtte platvormil tegutsedes ainulaadset kasutajakogemust.

Loe lähemalt, kuidas me seda teeme
dev-img

Võta meie spetsialistiga otse ühendust

Kui soovid saada rohkem teavet meie projektide, töömeetodite ja kõigi viiside kohta, kuidas sinu ettevõttele kasuks saame olla, võta ühendust meie projektijuhiga.

Ta aitab rõõmuga leida just sulle sobiva lahenduse.

Indrek Valm
Projektijuht
250+
Loodud kasutajalugu
100+
Edukalt
lõpule viidud projekti