E-kaubanduse
konsultatsioon ja koolitus

Pakume erinevaid konsultatsiooni- ja koolitusteenuseid, et klientidel oleks täielik kontroll oma ettevõtte äriprotsesside üle. Teenuste eesmärk on anda sulle kõik praktilised teadmised enamiku toimetuste kohapeal tegemiseks, et sa ei peaks palkama nende jaoks kolmandaid ettevõtteid. Meil on vajalik väljaõpe, et aidata su meeskonnal omandada ettevõte kasvuks vajalikke oskusi.

Profits

Lühitutvustus

Digitaalturunduse konsultatsioon

Selgelt määratletud digitaalturundusstrateegia on hädavajalik kliendibaasini jõudmisel, et leida uusi kliente ning säilitada neid, kellele su tooted ja teenused meeldivad ning kes nende eest juba maksnud on. Paljud ettevõtted eeldavad, et klientide arvu suurendamiseks piisab vaid suurepärase teenuse osutamisest või heade toodete müümisest. See enam praegusel ajal paraku ei kehti. Kuna veebiettevõtteid ja valikuvõimalusi on niivõrd palju, on oluline potentsiaalsete klientideni jõuda ja nende tähelepanu köita. See on meie eriala! Aitame sul panna paika sinu digitaalturunduse eesmärgid ja kanaliteülese strateegia veendumaks, et sinu sihtturg on teadlik nii sinust kui sinu pakutavatest suurepärastest toodetest või teenustest.

Veebiarenduse kursus

Kui soovid tutvuda veebiarenduse põhitõdedega või sinu kohapealsed arendajad ei ole mõne su ettevõtte jaoks olulise programmeerimise valdkonnaga tuttavad, saad osaleda meie veebiarenduse kursusel. Meie eesmärk on jagada praktilisi oskusi, mis aitavad sinul ja su arendajate meeskonnal töötada iga sinu veebilehe ja veebiplatvormi osaga kasutajaliidesest funktsionaalsuseni. Nii ei pea sa sõltuma kolmandate ettevõtete teenustest ja saad võimalike probleemidega reaalajas tegeleda.

introduction-img data-name= introduction-img-mob

Võta meie spetsialistiga otse ühendust

Kui soovid saada rohkem teavet meie projektide, töömeetodite ja kõigi viiside kohta, kuidas sinu ettevõttele kasuks saame olla, võta ühendust meie projektijuhiga.

Ta aitab rõõmuga leida just sulle sobiva lahenduse.

Indrek Valm
Projektijuht
250+
Loodud kasutajalugu
100+
Edukalt
lõpule viidud projekti