Menüü

Meie lugu

Leiame Zaproo meeskonnas, et kõik kliendid peaksid teadma, kes nende projektidele oma aega pühendavad. Seetõttu tahame sulle rääkida, kes me oleme ja mida teha armastame.

Meie lugu sai alguse 2000ndate alguses ning on olnud tõeline seiklus – tore ja põnev seiklus.

Meie meeskonna põhiliikmed on nüüdseks tegutsenud IT valdkonnas enam kui 20 aastat, spetsialiseerudes alates 2005. aastast erinevatele tarkvaraarenduse aspektidele.

Algusaastatest alates oleme töötanud enam kui 100 projektiga, ehitades, kodeerides, disainides ja juurutades väikeste ning keskmise suurusega ettevõtete veebipoode ja virtuaalset esindatust.

Meie suurim kordaminek ei ole aga mitte meie enda, vaid meie klientide lugu. See on lugu sellest, kuidas oma lubadustest kinni pidasime ja nende ettevõtetel kasvada aitasime.

about-top-img

Meie autasud

Oleme aastate jooksul oma tarkvaraarendajate töö eest pälvinud mitmeid autasusid. Toome uhkusega välja autasud, mille meie meeskonnaliikmed raske töö ning klientidele ja nende ettevõtetele pühendumisega välja teenisid.

wadline-logo

Wadline Awards

Tunnustatud Wadline’i tipparendaja märgiga.

clutch-logo

Clutch Top eCommcerce

Tunnustatud Eesti veebikaubanduse tipparendajana.

aa-logo

Bisnode’i krediidihinnang

Tunnustatud Bisnode’i AA krediidivõime hindega.

Meie partnerid

Teeme koostööd mõnede maailma prestiižikaimate äritehnoloogia valdkonna teenuseosutajatega. Need partnerlussuhted on meie jaoks üliolulised, kuna niivõrd tunnustatud äri- ja tehnoloogiliste lahenduste tootemarkidega koostöö on parim kvaliteedi garantii, mida klientidele nende projektidega töötamisel pakkuda saame.

magento-bsp-logo

Magento ärilahenduse partner

Üks maailma populaarsemaid ja töökindlamaid avatud veebikaubanduse platvorme. Praeguseks on Magento põhjal loodud enam kui 100 000 veebipoodi.

sap-partner-edge-logo

SAP PartnerEdge

SAP PartnerEdge on SAP-programm, mis võimaldab meil oma klientidele SAP-tooteid rakendada, müüa, arendada ja pakkuda.

Põhimeeskond

Meie põhimeeskonda kuulub Indrek, kes on olnud IT valdkonna eestvedaja alates 2000. aastast ja tegutsenud 2010. aastate algusest edukalt tarkvaraarendusega, Jaanek, kes on kodeerinud tarkvara 2005. aastast, ja meie projektijuht Tuuli, kes on enam kui viis aastat meie klientide rahulolu taganud ja nende ärivajadustega tegelenud.

about-top

Indrek Pihor

Konsultant & tarvaraarenduse fänn

about-top

Jaanek Liiskmaa

Tehnoloogiajuht

about-top

Tuuli Piirsalu

Projektijuht

Liitu meie meeskonnaga

Sektorid, milles tegutsenud oleme

Aastate jooksul oleme tegutsenud mitmetes sektorites. Ehkki meil puudub kindel lemmik, on iga sektor ja ettevõte, millega koostööd tegime, panustanud meie kasvu ja teadmistesse ning aidanud spetsialiseeruda paljudel kitsastel turgudel IT teenuste osutamisele.

Avalik sektor

Meil on olnud avalikust sektorist mitmeid kliente, kelle jaoks oleme oma tehnoloogiaid sellel turul tegutsevate organisatsioonide vajadustele kohandanud./p> sector-img

Rahandus

Kuna turg on kiire ja pidevas muutumises, oleme töötanud koos klientidega, kes vajasid ülimalt kohanduvaid, mastabeeritavaid ja alati ajakohaseid platvorme.

sector-img

Logistika

Logistika, andmehalduse ja mastabeeritavuse jaoks on vaja paljusid funktsioonistikke. Just seda me oma logistikavaldkonna klientidele pakumegi.

sector-img

Farmaatsiasektor

Meil on olnud farmaatsiasektorist mitmeid kliente, kelle jaoks oleme oma tehnoloogiaid sellel turul tegutsevate organisatsioonide vajadustele kohandanud.

sector-img

Reisimine

Kaunite kohtade kujutamine ning strateegiliselt paigutatud teabega hõlpsalt navigeeritava veebilehe loomine võib kõlada lihtsalt, kuid see nõuab tegelikult palju vaeva. Veendusime, et meie reisivaldkonna kliendid jäid rahule sellega, mida neile pakkusime – kaunist, kasutajasõbralikku platvormi.

sector-img

Hulgimüük

Hulgimüügi e-poe jaoks on oluline hõlpsalt navigeeritav platvorm, millelt on lihtne oste sooritada. Oleme töötanud paljude hulgimüügiprojektidega, mis on meil võimaldanud selles konkreetsest nišis kogemusi ammutada.

sector-img

Autotööstus

Autotööstuse sektoril on veebikeskkonnale suured nõudmised. Selles on vaja tootekatalooge, hõlpsalt sirvitavaid menüüsid, ostu vormistamist ning kiiret ja kindlat navigeerimist. Just seda me oma klientidele pakumegi

sector-img

Jaemüük

Jaemüügis taandub kõik kahele aspektile: tootemargi äratuntavaks muutmisele ning ainulaadset ostukogemust pakkuva ostuplatvormi loomisele. Meie eriala ongi kohandatud rakendused, esmaklassiline UX/UI disain ning ainulaadsed tootelehe kontseptsioonid.

sector-img

Meie väärtused

Meie väärtused on lihtsad ning hõlmavad professionaalsel, struktureeritud ja kitsalt spetsialiseerunud moel oma meelistegevusega tegelemist.

Oleme tööle pühendunud, samas sõbralik, külalislahke ja soe keskkond. Meie meeskond ja kliendid moodustavad ühtse pere – Zaproo pere, mis on meie olulisim saavutus.

1

Andmepõhised tulemused

pakume oma klientidele andmepõhiseid tulemusi.

2

Päringust ülesandeks

muudame iga päringu teostatavaks ülesandeks.

3

Pikaajalised suhted

loome pikaajalisi suhteid, et klient saaks meid alati usaldada ja meie poole pöörduda.

4

Oleme klientidele toeks

oleme alati oma klientide teenistuses, isegi kui neil on vaja kiirelt nõu pidada

5

Muudame kliendid õnnelikuks

soovime alati kliente õnnelikuks muuta, kuna see teeb ka meid õnnelikuks.

6

Uuendused ei lõppe eales

me ei lõpeta eales uue tehnoloogia kasutuselevõttu.

Loe meie uusimaid artikleid

Meie andekas kirjanikemeeskond koosneb ärispetsialistidest, tarkvaraarendajatest, veebiturunduse asjatundjatest ja veebikaubanduse konsultantidest, kes jagavad oma kogemusi huvitavatel ja aktuaalsetel veebikaubanduse (ja muude valdkondade) teemadel.

article-img

Algoritmide süvaõpe e-kaubanduses

Mis on süvaõpe ja millised on e-kaubanduses süvaõppe rakendamise eelised? Enne seda, kui räägime viisidest, kuidas süvaõpe võib teie veebipoele kasuks tulla, vastame küsimusele:

article-img

Magento vs Shopify: kumb platvorm teile paremini sobib?

Shopify ja Magento on nii vanade kui uute ettevõtete seas kaks levinumat e-kaubanduse platvormi. Magento on hetkel kõige populaarsem platvorm ning sellel põhineb 14% kõige suurema sissetulekuga veebilehtedest, mille seas on Nike, Rosetta Stone, Ghiradelli ja Oylmpus. Samas kogub kiirelt populaarsust ka Shopify ning nemad on praeguseks hõivanud 6% suurtest klientidest nagu Los Angeles Lakers Store ja Tesla. Kuna neid platvorme peetakse üldiselt e-kaubanduse liidriteks, otsustasime neid detailsemalt omavahel võrrelda.

article-img

Sotsiaalmeedia ja e-kaubandus

Milline sotsiaalmeedia platvorm sobib külastajate veebipoodi meelitamiseks kõige paremini? Kui olete veebipoe omanik, siis ükskõik, kas alustasite alles hiljaaegu või olete juba mõnda aega tegutsenud, on üks suurimaid proovikivisid alati klientide veebilehele meelitamine.

More articles

Võta meie spetsialistiga otse ühendust

Kui soovid saada rohkem teavet meie projektide, töömeetodite ja kõigi viiside kohta, kuidas sinu ettevõttele kasuks saame olla, võta ühendust meie projektijuhiga.

Ta aitab rõõmuga leida just sulle sobiva lahenduse.

Täida ära järgnev ankeet ja lubame sulle, et vastame sulle niipea kui võimalik.

Tuuli
Projektijuht
250+
Loodud kasutajalugu
100+
Edukalt
lõpuleviidud projekti
E-poe arenduse projektid

Kas sul mõlgub mõtteis mõni projekt?

Võta meiega ükskõik millal ühendust ja vestleme sinuga rõõmuga sinu ettevõttest!