Menüü

Magento veebipoodide valmistamine ja arendus

Magento on üks laialdasemalt kasutatud e-kommertsi platvorme terves maailmas, sellelel avatud lähtekoodiga süsteemil on piiramatult arendusvõimalusi, suurel hulgal juba valmis tehtud tarkvaralaiendusi ning väga suur arendajate kogukond üle maailma.

Magento veebipoodide valmistamine ja arendus on meie igapäevatöö!

Magento on võimaluste rohke ning paindlik veebipoesüsteem, mis on ideaalne uue veebipoe avamiseks. See töötab iga seadmega, olgu see siis lauaarvuti, tahvelarvuti või nutitelefon. Veebipoe saate avada kasutades selleks Magento baasversiooni, kus on olemas enamik igapäevakse online-müügiks, hiljem kui vajadused kasvavad on nimetatud süsteemi lihtne laiendada ning arendada.

Magento veebipoodide valmistajana teame täpselt kuidas see kõige paremal viisilt Teie äri teenima panna. Suudame luua Teile stabiilselt töötava, kvaliteetselt arendatud ja korralikult testitud e-poesüsteemi, sest jälgime parimaid praktikaid, seda nii jõudluses, turvalisuses ning kasutajamugavuses.

Magento veebipoodide valmistamine ja arendus

Meil on kogemusi:

  • Magento integreerimisel ERP, POS, WHS ja teiste väliste infosüsteemidega;
  • Optimeerimisel parema SEO või kiiremate laadimiskiiruste saavutamiseks;
  • Magento optimeeritud serverite installeerimisel;
  • Andmete migreerimisel teistest veebipoe platformidest Magentosse;
  • Versiooniuuenduste läbiviimisel;
  • Magento laienduste arendamisel vastavalt kliendi soovile;
  • Magento turvalisuse tõstmisel;
  • Erinevate makse-, transpordisüsteemide integreerimisel;

Magento e-poodide valmistaine ja arendus on meie üks põhifookuseid. Oleme siin selleks, et aitata Teil leida sobiva lahenduse veebipoe avamiseks ning arendamiseks.

Heameelega tuleme Teile rääkima Magento võimalustest ning sellest, kuidas oleks võimalik Magento abil viia Teie äri internetti.

Kirjutage meile: zaproo@zaproo.com või helistage +372 656 00 66

article-img

Algoritmide süvaõpe e-kaubanduses

Mis on süvaõpe ja millised on e-kaubanduses süvaõppe rakendamise eelised? Enne seda, kui räägime viisidest, kuidas süvaõpe võib teie veebipoele kasuks tulla, vastame küsimusele:

article-img

Magento vs Shopify: kumb platvorm teile paremini sobib?

Shopify ja Magento on nii vanade kui uute ettevõtete seas kaks levinumat e-kaubanduse platvormi. Magento on hetkel kõige populaarsem platvorm ning sellel põhineb 14% kõige suurema sissetulekuga veebilehtedest, mille seas on Nike, Rosetta Stone, Ghiradelli ja Oylmpus. Samas kogub kiirelt populaarsust ka Shopify ning nemad on praeguseks hõivanud 6% suurtest klientidest nagu Los Angeles Lakers Store ja Tesla. Kuna neid platvorme peetakse üldiselt e-kaubanduse liidriteks, otsustasime neid detailsemalt omavahel võrrelda.

article-img

Sotsiaalmeedia ja e-kaubandus

Milline sotsiaalmeedia platvorm sobib külastajate veebipoodi meelitamiseks kõige paremini? Kui olete veebipoe omanik, siis ükskõik, kas alustasite alles hiljaaegu või olete juba mõnda aega tegutsenud, on üks suurimaid proovikivisid alati klientide veebilehele meelitamine.

More articles

Võta meie spetsialistiga otse ühendust

Kui soovid saada rohkem teavet meie projektide, töömeetodite ja kõigi viiside kohta, kuidas sinu ettevõttele kasuks saame olla, võta ühendust meie projektijuhiga.

Ta aitab rõõmuga leida just sulle sobiva lahenduse.

Täida ära järgnev ankeet ja lubame sulle, et vastame sulle niipea kui võimalik.

Tuuli
Projektijuht
250+
Loodud kasutajalugu
100+
Edukalt
lõpuleviidud projekti
E-poe arenduse projektid

Kas sul mõlgub mõtteis mõni projekt?

Võta meiega ükskõik millal ühendust ja vestleme sinuga rõõmuga sinu ettevõttest!