Menüü

Infosüsteemide ja linux serverite haldus

Infosüsteemide haldus ja serverite hooldus ning monitooring on oluline teenus ettevõtetele, kes on huvitatud turvalise ning hästi toimiva infosüsteemi omamisest. Looge endale võimalus keskenduda ainult põhitegevusele ning andke see ülesanne oma kohustuste hulgast professionaalidele.

Organisatsiooni, olgu kui väike või suur tahes, moodustavad selle liikmed ning oluline on, et kõik kes eesmärkide saavutamisse oma panuse annavad, saavad seda teha takistusteta. Toetame pidevat arengut ning soovime oma klientide töötajate elu teha lihtsamaks, selleks on meil kogenud meeskond, kes tunnevad oma tööd ning on oma ala professionaalid.

Meie räägime heameelega teemadel:

  • Linux serverite haldus ja -hooldus;
  • Vabavaraliste infosüsteemide hooldamine ning arendus;
  • IT-süsteemide administreerimine & optimeerimistööd;
  • Monitooringuteenused;
  • IT konsultatsioonid;

Mõned näited klientidest: Haridus- ja teadusministeerium, L'Oreal Middle East region, Punane Rist Euroopa operatsioonid.

Võtke meiega ühendust: zaproo@zaproo.com või telefonil: +372 656 00 66.

article-img

Algoritmide süvaõpe e-kaubanduses

Mis on süvaõpe ja millised on e-kaubanduses süvaõppe rakendamise eelised? Enne seda, kui räägime viisidest, kuidas süvaõpe võib teie veebipoele kasuks tulla, vastame küsimusele:

article-img

Magento vs Shopify: kumb platvorm teile paremini sobib?

Shopify ja Magento on nii vanade kui uute ettevõtete seas kaks levinumat e-kaubanduse platvormi. Magento on hetkel kõige populaarsem platvorm ning sellel põhineb 14% kõige suurema sissetulekuga veebilehtedest, mille seas on Nike, Rosetta Stone, Ghiradelli ja Oylmpus. Samas kogub kiirelt populaarsust ka Shopify ning nemad on praeguseks hõivanud 6% suurtest klientidest nagu Los Angeles Lakers Store ja Tesla. Kuna neid platvorme peetakse üldiselt e-kaubanduse liidriteks, otsustasime neid detailsemalt omavahel võrrelda.

article-img

Sotsiaalmeedia ja e-kaubandus

Milline sotsiaalmeedia platvorm sobib külastajate veebipoodi meelitamiseks kõige paremini? Kui olete veebipoe omanik, siis ükskõik, kas alustasite alles hiljaaegu või olete juba mõnda aega tegutsenud, on üks suurimaid proovikivisid alati klientide veebilehele meelitamine.

More articles

Võta meie spetsialistiga otse ühendust

Kui soovid saada rohkem teavet meie projektide, töömeetodite ja kõigi viiside kohta, kuidas sinu ettevõttele kasuks saame olla, võta ühendust meie projektijuhiga.

Ta aitab rõõmuga leida just sulle sobiva lahenduse.

Täida ära järgnev ankeet ja lubame sulle, et vastame sulle niipea kui võimalik.

Tuuli
Projektijuht
250+
Loodud kasutajalugu
100+
Edukalt
lõpuleviidud projekti
E-poe arenduse projektid

Kas sul mõlgub mõtteis mõni projekt?

Võta meiega ükskõik millal ühendust ja vestleme sinuga rõõmuga sinu ettevõttest!